Рюкзак Hello Kitty портфель Hello Kitty для дівчинки молодша школа
- Готово до відправки
- Код: 1510
890 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак, який точно сподобається кожній дівчинці. Потішний кошеня зображений на всій лицьовій стороні моделі. Є два відділення і бокові сітки для води і дрібниць. Ортопедична Спинка, з коридорами для циркуляції повітря. Шлейки регулюються.
Розмір: 40*29*18 см
Вага: 0,23 кг
Матеріал: нейлон
Кількість відділень: 2
Зовнішні кишені: 2 бокові сітки для дрібниць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 22 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 890 ₴







