Штани з мотней вільні широкі алладіни великі розміри для йоги вдома з принтом 5XL
- Готово до відправки
- Код: 1211 5XL
1 500 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі вільні штани афгані з низькою мотнею та двома бічними кишенями. Натуральні широкі штани зі зручним поясом на гумці. Якісні модні шаровари із принтом племені Майя. Дихаюча тканина з красивою лляною структурою. Довжина від низу штанини до початку матні 25 см. Догляд: Ручне прання (до 30 градусів).

М: Обхват талії: 65-99 см
Обхват стегон: до 110 см
Довжина: 95 см
L: Обхват талії: 70-100 см
Обхват стегон: max 115 см
Довжина: 95 см
XL: Обхват талії: 75-100 см
Обхват стегон: max 120 см
Довжина: 96 см
2-3XL:
Обхват талії: 77-105 см
Обхват стегон: max 125 см
Довжина: 96-97 см
4-5XL:
Обхват талії: 77-107 см
Обхват стегон: max 140 см
Довжина: 99 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Теракотовий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Бавовна |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Штани |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Склад | 65% хлопок, 35 % акрил |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват стегна | 130 см |
- Ціна: 1 500 ₴










