Подарункова коробка біла з магнітною кришкою маленька для подарунків з фіксацією 14,5х14,5х5,7 см
- Готово до відправки
- Код: 7713
200 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна біла коробка з магнітною кришкою. Зафіксує та вау-презентує найцінніші подарунки - хусточки та шалики з нашої колекції. За потреби може стати подарунковим боксом і для інших речей. Чорний контур - ознака сучасного стилю. Скринька виконана з якісного картону, який не деформується і надовго зберігає ошатний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHARF |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 200 ₴










