Коробка картонна подарункова маленька самозбірна бузкова кольорова бокс для подарунків 15х15х5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7703s
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна коробка для подарункової презентації хустинки, бандани чи легкого шарфика. Виконана з цупкого картону приємного лавандового кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHARF |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 50 ₴





