Коробка подарункова картонна самозбірна бузкова для подарунків 36*26*6 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7703
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка та компактна подарункова коробка з картону. Просто скласти та приємно дарувати. Ніжний бузковий колір радує око. Скринька виконана з крафтового картону. Згодиться для презентації хусточок, бандан та хомутів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHARF |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 80 ₴





