Штани з мотнею вільні варенки з лотосом, шаровари алладіни XL
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1201XL
1 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральні чоловічі штани з абстрактним принтом. Зручна модель на кожен день і для особливих випадків.

Розмір М:
Обхват талії: 65-99 см
Обхват стегон: до 110 см
Довжина: 94-95 см
Розмір L:
Обхват талії: 70-100 см
Обхват стегон: max 150 см
Довжина: 95 см
Розмір XL:
Обхват талії: 75-105 см
Обхват стегон: max 120 см
Довжина: 96 см
Розмір 2-3XL:
Обхват талії: 77-115 см
Обхват стегон: max 125 см
Довжина: 97 см
Розмір 4-5XL:
Обхват талії: 78-120 см
Обхват стегон: max 140 см
Довжина: 98 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Непал |
| Довжина крокового шва | 96 см |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Літо |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Основні атрибути | |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Склад | 100% льон |
| Тип тканини | Льон |
- Ціна: 1 400 ₴









