Штани алладіни індійські з мотнею жіночі для йоги лляні з кишенями
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0651
1 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильні штани алладини з кишенями. Зручна гумка на поясі та манжетах. Красива спадаюча тканина з кольоровим принтом.
Талій 60-105 см
Стегна до 70-120 см
Довжина: 96 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Непал |
| Довжина крокового шва | 96 см |
| Колір | Теракотовий |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Склад | 100% льон |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кишень | 2 |
| Обхват стегна | 120 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Середня розтяжність |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон штанів | Штани гареми |
- Ціна: 1 400 ₴









