Жіночі штани на кожен день бірюзові для йоги 100% віскоза
- Готово до відправки
- Код: 0674
1 090 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі штани з мотней бірюзового кольору на широкій резинці. Тканина натуральна приємна до тіла, красиво спадає. Вільні алладіни зі стильним геометричним принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Таїланд |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% вискоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон штанів | Штани гареми |
- Ціна: 1 090 ₴








