Шкільний рюкзак Свинка Пеппа ортопедичний каркасний ранець Peppa 2 відділення
- Готово до відправки
- Код: 1517
790 ₴
- +380 (67) 448-23-71

Надійний шкільний рюкзак першокласника, цього відмінника, непосиди, веселого і активного дитини. Модель, яка поєднує в собі якість, акуратність, оригінальність і справедливу ціну. Пропонований рюкзак відмінно підходить для малюків. які тільки відкривають світ молодшої школи. У двох містких відділеннях помістяться всі необхідні підручники, змінний одяг. страви, пляшки з водою. Оригінальний незмивний принт з допитливим поросям Джорджем, братом свинки Пеппы, дозволить вашій дитині не розлучатися з улюбленим героєм мультфільму навіть під час уроку. Ранець добре прошитий, шлейки з ущільнювачем, а спинка з рельєфною структурою для максимально безпеки і комфорту школяра.
Також в наявності рюкзак зі свинкою Пеппа і з принтом сім'я Пеппы
Розмір: 40х29х18 см
Вага: 0,23 кг
Матеріал: нейлон
Кількість відділень: 2
Зовнішні кишені: 2 бокові сітки для води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 790 ₴







