Жіночі штани з фартухом чорні вільні літні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0669
850 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі штани вільні, пояс на резинці зі шнурком. Тканина натуральна приємна до тіла, гарно спадає. Вільні брюки зі стильним фартухом
Характеристики: Матеріал - бавовна / Довжина - 96 см / Об'єм стегон - до 100 см / Об'єм талії - до 95 см / Виробник - Таїланд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Таїланд |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Чорний |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% вискоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон штанів | Широкі штани |
- Ціна: 850 ₴






