Чоловічі штани з мотней алладини чорно-білі зручні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1241
850 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі афгані з низькою мотнею універсального розміру. Східні штани зі зручним широким поясом на гумці. Тканина практична, приємна на дотик, нагадує шовк. Не парить.
Обсяг у районі талії 65-110 см
Об'єм стегон: до 120 см
Довжина: 96 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Штани |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина крокового шва | 95 см |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% полиэстер |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 850 ₴







