Шкільний рюкзак фея Дінь-Дінь ранець для дівчинки стильний ортопедичний
- Готово до відправки
- Код: 1520
890 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний шкільний рюкзак з оригінальним принтом, на якому зображена мила фея Дінь-Дінь. Зручний і витривалий ранець на два відділення. Боки з сітками для води. Спинка м'яка, сітчаста для циркуляції повітря. Шлейки регулюються по довжині. З таким ранцем точно не буде нудно!
Матеріал: нейлон
Кількість відділень: 2
Зовнішні кишені: 2 бокові сітки для дрібниць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Глибина | 28 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 22 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Феї |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 40 см |
| Кількість відділень | 2 |
- Ціна: 890 ₴






