Штани жіночі для вагітних вільні з мотней літні оригіальні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0619
900 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індійські жіночі штани на широкій резинці з красивим кольоровим орнаментом. Вільний розмір. Приємна до тіла тканина, як шовк. Практичні та легкі штани для вагітних. Тканина не парить, легко вбирає вологу, зносостійка. Ідеально для занять йогою або східними танцями.
Розмір: універсальний (S-XL).
Довжина: 90-92 см
Талія до 100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Чорний |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон штанів | Штани гареми |
| Ширина по лінії талії | 100 см |
- Ціна: 900 ₴




