Чоловічі штани алладіни c матнею індійські стильні для йоги Афгані
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1200
1 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральні чоловічі штани чорно-червоні із кольоровим індійським принтом. Пояс на резинці, є дві бокові кишені. Догляд: Ручне прання (до 30 градусів)

М: Обхват талії: 65-99 см
Обхват стегон: до 110 см
Довжина: 95 см
L: Обхват талії: 70-100 см
Обхват стегон: max 150 см
Довжина: 95 см
XL: Обхват талії: 75-102 см
Обхват стегон: max 120 см
Довжина: 96 см
2-3XL:
Обхват талії: 77-105 см
Обхват стегон: max 125 см
Довжина: 96-97 см
4-5XL:
Обхват талії: 80-110 см
Обхват стегон: max140 см
Довжина: 99 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Штани |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина крокового шва | 96 см |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Сезон | Літо |
| Склад | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
- Ціна: 1 400 ₴









