Шкільний рюкзак для першокласника на 2 відділення 40*29*18 см Білий
- Готово до відправки
- Код: 1503b
820 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранець з ортопедичною спинкою і цікавим 3D малюнком. Підійде для хлопчика молодшого шкільного віку. З таким рюкзаком ваша дитина точно опиниться в центрі уваги і приверне захоплені погляди подруг. Пропонована модель не має аналогів в Україні. Володіє двома великими відділеннями і сітками для води з боків. М'які Шлейки, дихаючі.
Відділення: 2
Кишені: 2 бокові сітки для води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 22 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Відділення | 2 |
- Ціна: 820 ₴



