Штани з мотней алладини чоловічі бірюзові віскозні легені
- Готово до відправки
- Код: 1264
1 100 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі стильні алладини з низькою матюки для йоги. Натуральні штани зі зручним широким поясом на гумці.
Об'єм у районі талії max: 110см
Об'єм стегон до 130 см
Довжина 100 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Штани |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина крокового шва | 100 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% вискоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Віскоза |
- Ціна: 1 100 ₴



