Чоловічі штани з мотней бордові алладини вільні легені
- Готово до відправки
- Код: 1250
1 100 ₴
+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі афгані з низькою матнею. Зручна широка резинка на поясі. Без шнурків.
Обсяг в районі талії max: 100 см
Об'єм стегон до 110 см
Пункт самовивозу: Київ, пр-кт Перемоги 27, метро Політехнічний інститут
Робочий час: з 10:00 до 19:00
Щоденні відправки "Новою поштою"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Штани |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Бордовий |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Віскоза |
- Ціна: 1 100 ₴




