Жіночі штани шаровари з мотней лляні домашні сині
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0616
1 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 856-30-04
- +380 (67) 448-23-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральні жіночі штани-шаровари сині із стильним принтом. Зручні штани із двома бічними кишеньками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahul India |
| Країна виробник | Непал |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина крокового шва | 98 см |
| Колір | Синій |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% лен |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон штанів | Штани гареми |
| Ширина по лінії талії | 100 см |
- Ціна: 1 400 ₴








